IMOFA s.r.o.IMOFA s.r.o.

Společnost IMOFA působí na českém trhu již 20 let, je největším prodejcem vozů ALFA ROMEO v České republice a zároveň prodejcem osobních i užitkových vozů FIAT, dále vozů LANCIA a zástupcem společnosti Havex-auto pro prodej vozů ŠKODA. Od září roku 2011 rošířila autorizaci o značky CHRYSLER, JEEP a DODGE. Zákazníkům poskytuje komplexní služby spojené s prodejem automobilů, zvýhodněný finanční i operativní leasing a úvěr, odkup starých vozů i formou protihodnoty na nákup nového, kompletní záruční i pozáruční servis, prodej veškerých doplňků nejen na současné, ale i starší typy všech vozů Alfa Romeo, Fiat , Lancia, Chrysler, Jeep, Dodge a Škoda.

Pro sportovně laděné zákazníky nabízí úpravy vozů, montáže veškerých nadstandardních bezpečnostních prvků, přihlášení vlastníka vozu do VTP, pojištění automobilu a mnoho dalších služeb na přání zákazníka.

Výhodou je také poloha společnosti IMOFA, která sídlí v Milevská ul. č. 2 na Praze 4 - Na Pankráci. Zajištěn je tak ideální příjezd jak od dálnice D1, tak i od Jižní spojky. Pouhých 20 m od sídla společnosti je zastávka MHD. Stanice metra Pankrác je vzdálena 10 minut chůze. Samozřejmostí je dostatečná parkovací plocha, jak před autosalony tak i před jejich servisem.